Integracje z wieloma platformami sklepowymi

System trackingowy ngTail z którego korzysta platforma VelgID obsługuje wiele platform sklepowych oraz systemów do prowadzenia sklepów online. Integracja w takim przypadku przebiega błyskawicznie i nie powinna sprawić żadnych problemów.


Magento

Magento jest bardzo popularnym i zdecydowanie jednym z najbardziej rozbudowanych platform do prowadzenia sklepu internetowego. Na ten skrypt decydują się osoby chcące stworzyć duży sklep internetowy posiadający wiele funkcjonalności ułatwiających zarządzanie dużą ilością produktów. Niestety odbywa się to dość wysokimi wymaganiami parametrów serwera.
Magento

PrestaShop

PrestaShop jest dumnym dwukrotnym zwycięzcą konkursu Packt Publishing na Najlepsze Oprogramowanie Biznesowe typu Open-Source, zwycięzcą Europejskiej Nagrody Bsoco w 2013 roku w kategorii Systemów zarządzających treścią (CMS) oraz najlepiej ocenianym przez EcommerceBytes Sellers Choice Awards koszykiem zakupów o licencji open-source w 2013 roku.
PrestaShop

AtomStore

System e-commerce klasy premium stworzony do obsługi średnich i dużych sklepów internetowych. System AtomStore został stworzony na bazie doświadczeń zdobytych podczas realizacji projektów dla klientów NetArch.
AtomStore

Shoper

Shoper to kompleksowe i wygodne rozwiązanie do zarządzania sklepem internetowym oferujące pełny zakres funkcji pozwalających na sprawne prowadzenie biznesu w sieci. Twórcą oprogramowania jest firma DreamCommece S.A., która od prawie 7 lat rozwija narzędzie zgodnie z potrzebami rynku.
Shoper

100sklepów

Platforma 100sklepow.pl pozwala prowadzić profesjonalny sklep internetowy w wybranym abonamencie miesięcznym – w bardzo atrakcyjnych pakietach cenowych. Oprogramowanie sklepu posiada pełną funkcjonalność, cechuje się łatwością obsługi i bardzo przejrzystym panelem administracyjnym. Firma świadczy też usługi dodatkowe na życzenie Klientów.
100sklepów

IAI Shops

IAI-Shop.com to kompleksowa usługa dla profesjonalnych sprzedawców internetowych. Platforma oferuje szybki sklep internetowy działający w chmurze, z własną grafiką, darmowymi aktualizacjami i wsparciem technicznym.
IAI Shops

Shoplo

Shoplo.com to najpiękniejsze sklepy internetowe w sieci. Platforma umożliwia stworzenie profesjonalnego e-sklepu za pomocą kilku kliknięć oraz wielokanałową sprzedaż przez stronę, Allegro, eBay, Google Shopping czy widgety. Ponadto, każdy klient zostaje od ręki wyposażony w wersję mobilną i sklep na Facebooku.
Shoplo

ClickShop

Click Shop to nowoczesny sklep internetowy umożliwiający sprzedaż online od razu po zarejestrowaniu. Kupujesz gotową, niezawodnie działającą platformę umieszczoną na wydajnym serwerze home.pl oraz otrzymujesz całodobową pomoc. Rozwiązanie idealne dla osób które chcą sprzedawać, bez zagłębiania się w zagadnienia techniczne.
ClickShop

RedCart

RedCart.pl to nowoczesna platforma do prowadzenia sklepu internetowego. Oprogramowanie posiada wiele opcji doskonale dopasowanych do każdego rodzaju e-biznesu.
RedCart

GoShop

GOshop.pl oferuje pełne wdrożenie sklepu, w oparciu o autorskie oprogramowanie dostosowane do polskich realiów prowadzenia e-biznesu. Każda realizacja jest wykonana zgodnie z oczekiwaniami klienta i uzupełniona doświadczeniem GOshop. Sklep oferuje szereg mechanizmów przydatnych w codziennej obsłudze sklepu internetowego. W cenie licencji zawarty jest roczny okres pomocy technicznej.
GoShop

WellCommerce

WellCommerce to wygodne i kompletne oprogramowanie sklepu internetowego. Zarządzanie produktami, przyjmowanie zamówienia, obsługa płatności elektronicznych i kurierów są dostępne w jednym, bardzo wygodnym panelu. WellCommerce jest idealne dla początkujących użytkowników – obsługa nie wymaga umiejętności programistycznych.
WellCommerce

Selly

Selly.pl to autorskie zaawansowane i wydajne oprogramowanie sklepu internetowego o bardzo dużej funkcjonalności, z pakietem ponad 50 integracji w cenie już od 99 zł netto miesięcznie.
Selly