Nowoczesne narzędzia reklamowe

Udostępniamy szereg narzędzi reklamowych które ułatwiają rozpoczęcie kampani reklamowej. Dzięki stosowanym formatom i metodom wyświetlania reklam oraz wielu zintegrowanych rozwiązań marketingu afiliacyjnego, umożliwiamy naszym Wydawcom poprawę wszystkich wskaźników efektywności tworzonych kampanii reklamowych.


Za pomocą narzędzia AdID w prosty sposób będziesz mógł kontrolować skuteczność prowadzonych przez Ciebie działań marketingowych. Raporty i statystyki generowane są w oparciu o tworzone przez Ciebie kampanie reklamowe, tak abyś mógł w szybki sposób analizować konwersję sprzedaży oraz ROI poszczególnych przestrzeni reklamowych na Twojej stronie.
Najprostszą formą reklamy są linki partnerskie. Wystarczy,że opublikujesz dany link partnerski na swoim profilu na Facebook'u, a za każde zakypy Twoich znajomych będziesz otrzymywał prowizję. Nie musisz posiadać witryny internetowej, aby zacząć zarabiać. Często udzielasz się na forach dyskusyjnych lub piszesz komentarze? To najprostszy, a zarazem bardzo skuteczny sposób na rozpoczęcie działań marketingowych.
Zarówno dla mniejszych jak i większych serwisów przygotowaliśmy boksy reklamowe. Jest to forma reklamy graficznej za pomocą której można przedstawić użytkownikowi najlepsze produkty z danego programu partnerskiego. Nie musisz sprawdzać który produkt w danym sklepie sprzedaje się najlepiej, aby zaprezentować go swoim użytkownikom. Nasze boksy reklamowe dopasowują się pod użytkowników Twojej witryny internetowej. Badamy ruch w danym sklepie na podstawie którego generujemy następnie dynamiczne boksy reklamowe. Dodatkowo wybierając taką formę prezentacji oferty możesz korzystać z udostępnianych przez nas programów partnerskich w modelu CPC oraz akcji specjalnych.
Nasi Reklamodawcy chętnie i często udostępniają za pośrednictwem naszej platformy kody rabatowe do swoich sklepów internetowych. Kody te trafiają przez różne kanały prosto do Wydawców. Udostępniamy je zarówno poprzez zaawansowany panel Wydawcy jak i przez API oraz kanał RSS. Już zawsze będziesz na bieżąco z najnowszymi rabatami, a Twój serwis wzbogaci się o nową wartość.
Wszystkie produkty oraz oferty naszych Reklamodawców udostępniamy w formacie pliku XML. Do wyboru masz wiele schematów udostępnianych przez sieć Velgid. Listę wszystkich produktów danego programu partnerskiego możesz wyeksportować do takich formatów jak Nokaut, Ceneo, Okazje, IOF. FeedID codziennie aktualizuje dane ze sklepów dostarczając Ci bieżące informacje o produktach. Badając i analizując ruch w danym sklepie dynamicznie dopasowujemy oferte w pliku XML prezentując tylko te produkty które mają wysoki wskaźnik CTR.