Zostań Wydawcą i zacznij zarabiać na reklamie

Tylko jeden krok dzieli Cię od zostania Wydawcą. Wystarczy, że zarejestrujesz się w sieci afiliacyjnej Velgid, a otrzymasz dostęp do idealnie dopasowanych narzędzi marketingowych oraz kilkuset programów partnerskich najlepszych sklepów internetowych dostępnych w Polsce.


Zastanawiasz się w jaki sposób zacząć zarabiać w Internecie? W bardzo prosty i szybki sposób umożliwimy Ci to za pomocą naszej platformy afiliacyjnej Velgid. Udostępnimy Ci idealnie dopasowane narzędzia marketingowe za pomocą których będziesz mógł zmonetyzować ruch na swojej stronie/profilu społecznościowym/forum. Wydawcą w sieci Velgid może zostać każdy. Dzięki rejestracji będziesz miał możliwość rozpoczęcia działań marketingowych, dzięki którym zwiększysz swój dochód z serwisu internetowego. Zapisz się do dowolnego wybranego przez Ciebie programu partnerskiego i skorzystaj z naszych narzędzi reklamowych takich jak BoxID, FeedID, LinkID czy PromoID. Więcej informacji na temat narzędzi marketingowych znajdziesz w zakładce Nowoczesne narzędzia reklamowe.

Zarówno naszym jak i Twoim celem jest odniesienie sukcesu. Narzędzia przygotowane przez nas są tak opracowane, aby były jak najprostsze w użyciu, a zarazem optymalizowały Twoje kampanie reklamowe oraz dostarczały Ci wszystkich niezbędnych informacji do analizy. Dzięki temu osiągasz wyższe konwersje sprzedaży w programach partnerskich. Nie musisz martwić się o efektywność kampanii, dostosowywanie kreacji reklamowych, optymalizowanie plików XML. Wszystkie te funkcjonalności masz już dostępne po rejestracji.

Oferujemy pełne wsparcie merytoryczne oraz techniczne, które pozwalają na budowę skutecznych kampanii reklamowych. Prowadzimy działania, których celem jest zwiększanie poziomu konwersji na stronach Wydawców, co ma bezpośrednie przełożenie na generowane przez nich dochody. Dzięki naszym algorytmom służącym do badania ruchu i zachowań Klientów dostarczamy tylko najbardziej wartościowe materiały reklamowe. Nie musisz ze swojej strony zastanawiać się co warto promować - robimy to za Ciebie. Skuteczne działania i znakomici Reklamodawcy są kluczem do sukcesu.

Utwórz swoje konto

Po prawej stronie ekranu znajdziesz przycisk "Utwórz konto", kliknij w niego, aby zarejestrować się w sieci Velgid. Zostanie partnerem afiliacyjnym zajmuje kilka sekund i daje dostęp do olbrzymiej palety programów partnerskich.